LİNKLER
BİZLER
EKO TARIM LTD. çiftçilerimize entegre zirai çözümler sunan bir ihtisas şirketidir. 15 yıl önce, gübre sektörüne toz ve mineral gübreler ile girmiş olup bu alanda çalışmalarını geliştirerek sürdürmektedir. Gübre sektörünün önemli aktörlerinden GÜBRETAŞ A.Ş. ürünlerinin ihracat yetkisini almakla da bölge ülkelerine katı, toz ve mineral gübrelerin ihracatını yapmaktadır.
 

Büyük şirketlerin bir çoğunun tarım ve hayvancılık sektörüne yönelmesiyle birlikte, şirketimiz Avustralya ve Yeni Zelanda’daki çiftliklerde incelemeler yapmış ve bu ülkelerdeki tecrübe ve teknolojiyi çiftçilerimizin ve büyük çiftliklerimizin hizmetine sunmuştur.
 

Hayvan yönetimi ve elektrikli çit sistemleri sektörünün lideri GALLAGHER GROUP Co. Şirketiyle Türkiye ve bölge ülkeleri distribütörlüğü anlaşması yaparak özel ve kamu çiftliklerinde örnek çiftlikler ve meralar yapmaktadır. Ayrıca hayvancılık sektörünün ihtiyacı olan damızlık düve konusunda yine Yeni Zelanda’nın en büyük damızlık düve ihracatçısı olan AEL Bloodstock Co.’nun Türkiye ve bölge temsilciliğini alarak hastalıklardan ari, süt verimi yüksek hayvanlar temin etmektedir.


EKO TARIM Ltd. olarak gübre, damızlık düve, çiftlik yönetimi ve elektrikli çitte sektörün lider kuruluşlarıyla birlikte hizmet vermenin haklı gururunu taşıyoruz ve iş ortaklarımızın mal ve hizmet kalitesini aynıyla çiftçilerimize yansıtmada büyük bir gayret ve özen gösteriyoruz...
 
bu video GALLAGHER CO'nun izniyle kullanılmıştır
GALLAGHER Elektrikli Çitleri ETKİLİ’dir; çünkü hayvanlara kalıcı bir terbiye verir. İçeride kalması istenen hayvanı içeride dışarıda kalması gereken hayvanı dışarıda tutar.

GALLAGHER Elektrikli Çitleri EKONOMİK’tir; çünkü az bir yatırımla çok büyük ekonomik kayıpları önler. İşçilikten tasarruf sağlar

GALLAGHER Elektrikli Çitleri PRATİK’tir; çünkü taşınabilir bir özelliğe sahiptir. Bakım da kolaydır.

GALLAGHER Elektrikli Çitleri ÇEVRECİ’dir; çünkü hayvan mücadelesinde zehirlemeyi gereksiz kılar. Ayrıca arı faaliyetlerini destekleyerek bitkilerin döllenmesine katkıda bulunur.

GALLAGHER Elektrikli Çitleri GÜVENLİ’dir; çünkü arkasında sektör lideri 130 yıllık tecrübesi ve yenilenen teknolojisiyle GALLAGHER GROUP vardır

GALLAGHER Elektrikli Çitleri İNSANCIL’dır; çünkü yabani hayvanlar öldürülmezler, sadece sınırlarını öğrenirler. Yaban hayatı doğal haliyle devam eder.
BİZİ TAKİP EDİN

BİZLER           ELEKTRİKLİ ÇİT SİSTEMLERİ           GÜBRE             HAYVANCILIK             REFERANSLAR             İLETİŞİM